Apple Servisi

  • Apple Servisi

Apple ServisiApple Servisi | 0(542) 609 09 94
Apple Teknik Servisi Olarak profesyonel
Apple Tamir Hizmeti vermekteyiz.

0(542) 609 09 94

Numaralı Hatlardan Bize Ulaşabilirsiniz…

Apple Servisi, Tamiri, Teknik Servisi

Apple Servisi olarak tecrübeli personellerimiz ve uzman kadromuzla
siz sevgili müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti veriyoruz.

Apple Servisi

Uzman Kadrosu İle Apple ürünlerinde hızlı, kaliteli, Güvenli ve garantili tamir hizmeti vermektedir. Apple Servisi Dünya ile aynı anda Apple sistemleri ve ürünlerinin kaliteli teknik hizmetini sizlere Buluşturmaktadır. Bazı Yetkili Apple Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Apple servisi uzman kadrosuyla arızalı cihazları en fazla 3 iş gününde teslim eder. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa Tercihiniz Apple servis;

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servisi olarak;

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine servis hizmeti vermekteyiz. Apple teknik servis ihtiyaçlarınızı hemen anında karşılamak için uzman ekibimiz 7/24 hizmetinizde bulunmaktadır. siz değerli Müşterilerimiz için fiyat politikamız her zaman ”EN UYGUN ve EN UCUZ” olandır. Apple Teknik Servis onarım işlemleri yaptıktan sonra siz değerli Müşterilerimize teslim ediyoruz. Siz Neredeyseniz Biz Geliyoruz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo ile adresimize gönderebiliriniz. Apple Teknik Servisi siz değerli müsterilerimizin Apple marka cihazlarınızı en kısa sürede adresinize ücretsiz Kargo imkanı ile ulastırıyoruz

Apple Tamiri

Apple Özel Servisi olarak; uzman teknik servis ekibimiz ile kusursuz bir mac tamiri hizmeti vermektedir. Dünya çapında yayılmış ve kullanıcısı çok fazla olan Apple ürünlerinin tamiri hassasiyet ve bilgi birikim gerektirmektedir.
Apple tamiri hizmetimiz tam olarak şunları kapsamaktadır. Apple tamiri servis hizmeti, i mac, mac mini, macbook, mackbook air, macbook pro Apple ürünleridir. Apple tamiri hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin arızalı Apple marka birçok ürünün tamirini sorunsuz ve sizin memnuniyet onayınızı alarak yapmaktayız.

Ayrıca yaptığımız her Apple tamiri hizmetinde cihazınızın iç temizliğini,genel bakımını ve ince temizliğini firmamız tarafından ücretsiz olarak sizlere hediye etmekteyiz ayrıca teknik servis hizmetini aldığınızda şikayetiniz dışında herhangi bir arıza tespiti yapılırsa bu size telefon veya diğer iletişim yolu ile bildirilerek sizden onunda onarılıp onarılmaması konusunda onay almaktadır. Apple tamir hizmetini size en uygun fiyatlarla en doğru şekilde sunmaktan gurur duyarız.


Comments

Write Comment

Give Rating