Bilgisayar Servisi

Bilgisayar ServisiBilgisayar Servisi | 0(542) 609 09 94
Bilgisayar Teknik Servisi Olarak profesyonel
Bilgisayar Tamir Hizmeti vermekteyiz.

0(542) 609 09 94

Numaralı Hatlardan Bize Ulaşabilirsiniz…

Bilgisayar Servisi, Tamiri, Teknik Servisi

Bilgisayar Servisi olarak tecrübeli personellerimiz ve uzman kadromuzla
siz sevgili müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti veriyoruz.

Bilgisayar Servisi

Uzman Kadrosu İle Bilgisayar ürünlerinde hızlı, kaliteli, Güvenli ve garantili tamir hizmeti vermektedir. Bilgisayar Servisi Dünya ile aynı anda Bilgisayar sistemleri ve ürünlerinin kaliteli teknik hizmetini sizlere Buluşturmaktadır. Bazı Yetkili Bilgisayar Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Bilgisayar servisi uzman kadrosuyla arızalı cihazları en fazla 3 iş gününde teslim eder. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa Tercihiniz Bilgisayar servis;

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servisi olarak;

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine servis hizmeti vermekteyiz. Bilgisayar teknik servis ihtiyaçlarınızı hemen anında karşılamak için uzman ekibimiz 7/24 hizmetinizde bulunmaktadır. siz değerli Müşterilerimiz için fiyat politikamız her zaman ”EN UYGUN ve EN UCUZ” olandır. Bilgisayar Teknik Servis onarım işlemleri yaptıktan sonra siz değerli Müşterilerimize teslim ediyoruz. Siz Neredeyseniz Biz Geliyoruz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo ile adresimize gönderebiliriniz. Bilgisayar Teknik Servisi siz değerli müsterilerimizin Bilgisayar marka cihazlarınızı en kısa sürede adresinize ücretsiz Kargo imkanı ile ulastırıyoruz

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Özel Servisi olarak; uzman teknik servis ekibimiz ile kusursuz bir mac tamiri hizmeti vermektedir. Dünya çapında yayılmış ve kullanıcısı çok fazla olan Bilgisayar ürünlerinin tamiri hassasiyet ve bilgi birikim gerektirmektedir.
Bilgisayar tamiri hizmetimiz tam olarak şunları kapsamaktadır. Bilgisayar tamiri servis hizmeti, i mac, mac mini, macbook, mackbook air, macbook pro Bilgisayar ürünleridir. Bilgisayar tamiri hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin arızalı Bilgisayar marka birçok ürünün tamirini sorunsuz ve sizin memnuniyet onayınızı alarak yapmaktayız.

Ayrıca yaptığımız her Bilgisayar tamiri hizmetinde cihazınızın iç temizliğini,genel bakımını ve ince temizliğini firmamız tarafından ücretsiz olarak sizlere hediye etmekteyiz ayrıca teknik servis hizmetini aldığınızda şikayetiniz dışında herhangi bir arıza tespiti yapılırsa bu size telefon veya diğer iletişim yolu ile bildirilerek sizden onunda onarılıp onarılmaması konusunda onay almaktadır. Bilgisayar tamir hizmetini size en uygun fiyatlarla en doğru şekilde sunmaktan gurur duyarız.


Comments

Write Comment

Give Rating