Nirvana Servisi

Nirvana ServisiNirvana Servisi | 0(602) 609 09 94
Nirvana Teknik Servisi Olarak profesyonel
Nirvana Tamir Hizmeti vermekteyiz.

0(602) 609 09 94

Numaralı Hatlardan Bize Ulaşabilirsiniz…

Nirvana Servisi, Tamiri, Teknik Servisi

Nirvana Servisi olarak tecrübeli personellerimiz ve uzman kadromuzla
siz sevgili müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti veriyoruz.

Nirvana Servisi

Uzman Kadrosu İle Nirvana ürünlerinde hızlı, kaliteli, Güvenli ve garantili tamir hizmeti vermektedir. Nirvana Servisi Dünya ile aynı anda Nirvana sistemleri ve ürünlerinin kaliteli teknik hizmetini sizlere Buluşturmaktadır. Bazı Yetkili Nirvana Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Nirvana servisi uzman kadrosuyla arızalı cihazları en fazla 3 iş gününde teslim eder. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa Tercihiniz Nirvana servis;

Nirvana Teknik Servis

Nirvana Teknik Servisi olarak;

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine servis hizmeti vermekteyiz. Nirvana teknik servis ihtiyaçlarınızı hemen anında karşılamak için uzman ekibimiz 7/24 hizmetinizde bulunmaktadır. siz değerli Müşterilerimiz için fiyat politikamız her zaman ”EN UYGUN ve EN UCUZ” olandır. Nirvana Teknik Servis onarım işlemleri yaptıktan sonra siz değerli Müşterilerimize teslim ediyoruz. Siz Neredeyseniz Biz Geliyoruz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo ile adresimize gönderebiliriniz. Nirvana Teknik Servisi siz değerli müsterilerimizin Nirvana marka cihazlarınızı en kısa sürede adresinize ücretsiz Kargo imkanı ile ulastırıyoruz

Nirvana Tamiri

Nirvana Özel Servisi olarak; uzman teknik servis ekibimiz ile kusursuz bir mac tamiri hizmeti vermektedir. Dünya çapında yayılmış ve kullanıcısı çok fazla olan Nirvana ürünlerinin tamiri hassasiyet ve bilgi birikim gerektirmektedir.
Nirvana tamiri hizmetimiz tam olarak şunları kapsamaktadır. Nirvana tamiri servis hizmeti, i mac, mac mini, macbook, mackbook air, macbook pro Nirvana ürünleridir. Nirvana tamiri hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin arızalı Nirvana marka birçok ürünün tamirini sorunsuz ve sizin memnuniyet onayınızı alarak yapmaktayız.

Ayrıca yaptığımız her Nirvana tamiri hizmetinde cihazınızın iç temizliğini,genel bakımını ve ince temizliğini firmamız tarafından ücretsiz olarak sizlere hediye etmekteyiz ayrıca teknik servis hizmetini aldığınızda şikayetiniz dışında herhangi bir arıza tespiti yapılırsa bu size telefon veya diğer iletişim yolu ile bildirilerek sizden onunda onarılıp onarılmaması konusunda onay almaktadır. Nirvana tamir hizmetini size en uygun fiyatlarla en doğru şekilde sunmaktan gurur duyarız.


Comments

Write Comment

Give Rating