Notebook Servisi

Notebook ServisiNotebook Servisi | 0(542) 609 09 94
Notebook Teknik Servisi Olarak profesyonel
Notebook Tamir Hizmeti vermekteyiz.

0(542) 609 09 94

Numaralı Hatlardan Bize Ulaşabilirsiniz…

Notebook Servisi, Tamiri, Teknik Servisi

Notebook Servisi olarak tecrübeli personellerimiz ve uzman kadromuzla
siz sevgili müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti veriyoruz.

Notebook Servisi

Uzman Kadrosu İle Notebook ürünlerinde hızlı, kaliteli, Güvenli ve garantili tamir hizmeti vermektedir. Notebook Servisi Dünya ile aynı anda Notebook sistemleri ve ürünlerinin kaliteli teknik hizmetini sizlere Buluşturmaktadır. Bazı Yetkili Notebook Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Notebook servisi uzman kadrosuyla arızalı cihazları en fazla 3 iş gününde teslim eder. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa Tercihiniz Notebook servis;

Notebook Teknik Servis

Notebook Teknik Servisi olarak;

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine servis hizmeti vermekteyiz. Notebook teknik servis ihtiyaçlarınızı hemen anında karşılamak için uzman ekibimiz 7/24 hizmetinizde bulunmaktadır. siz değerli Müşterilerimiz için fiyat politikamız her zaman ”EN UYGUN ve EN UCUZ” olandır. Notebook Teknik Servis onarım işlemleri yaptıktan sonra siz değerli Müşterilerimize teslim ediyoruz. Siz Neredeyseniz Biz Geliyoruz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo ile adresimize gönderebiliriniz. Notebook Teknik Servisi siz değerli müsterilerimizin Notebook marka cihazlarınızı en kısa sürede adresinize ücretsiz Kargo imkanı ile ulastırıyoruz

Notebook Tamiri

Notebook Özel Servisi olarak; uzman teknik servis ekibimiz ile kusursuz bir mac tamiri hizmeti vermektedir. Dünya çapında yayılmış ve kullanıcısı çok fazla olan Notebook ürünlerinin tamiri hassasiyet ve bilgi birikim gerektirmektedir.
Notebook tamiri hizmetimiz tam olarak şunları kapsamaktadır. Notebook tamiri servis hizmeti, i mac, mac mini, macbook, mackbook air, macbook pro Notebook ürünleridir. Notebook tamiri hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin arızalı Notebook marka birçok ürünün tamirini sorunsuz ve sizin memnuniyet onayınızı alarak yapmaktayız.

Ayrıca yaptığımız her Notebook tamiri hizmetinde cihazınızın iç temizliğini,genel bakımını ve ince temizliğini firmamız tarafından ücretsiz olarak sizlere hediye etmekteyiz ayrıca teknik servis hizmetini aldığınızda şikayetiniz dışında herhangi bir arıza tespiti yapılırsa bu size telefon veya diğer iletişim yolu ile bildirilerek sizden onunda onarılıp onarılmaması konusunda onay almaktadır. Notebook tamir hizmetini size en uygun fiyatlarla en doğru şekilde sunmaktan gurur duyarız.


Comments

Write Comment

Give Rating